2016-10-16

TABLER GERL


Heej wam moi drodzy! Jak zauważyliście, za oknami można  zobaczyć już wczesną jesień. Pogoda ostatnimi dniami jak najbardziej mi odpowiada, co prawda mogłoby być o wiele cieplej, ale w sumie po październiku spodziewałam się ciągłych opadów deszczu. Dobra... teraz piszę jak jakaś pogodynka... tylko nie to :DD W szkole odbył się w piątek Dzień Nauczyciela, moim zadaniem było przeczytanie podziękowań i zaśpiewanie hymnu. Szczerze mówiąc źle nie poszło, wyszło mi w miarę fajnie :)  Chyba już wszyscy,a może i nie...No ale każdym razie u mnie jest duży natłok małych kotków, idąc do szkoły i wychodząc z niej przez ten krótki odcinek można napotkać sporą sumę tych małych przybłęd? Moim zdaniem powinna zostać zorganizowana jakaś akcja, bo naprawdę trudno jest patrzeć na te zagubione pupile, a zwłaszcza wtedy gdy mokną w deszczu.. Ostatnio, a tak szczególniej to w czwartek po szkole zobaczyłam małego kotka, strasznie miauczał i postanowiłam podejść do niego i najzwyczajniej pogłaskać.. No ale na tym się nie skończyło, zwierzak szedł za mną całą drogę (oczywiście, wzięłabym go od razu, ale hugo raczej nigdy nie zaprzyjaźniłby się z kotem,jego twierdzeniem jest to  że dom to jego terytorium i z nikim dzielić się nie będzie ). No ale nie przedłużając po długim zmaganiu się postanowiłam go przygarnąć, oczywiście kotek  nie mieszka na życzenie naszego psiaka w domu tylko w piwnicy. Jednak jak kotek, nie będzie stanowił jakiegoś wielkiego problemu to kto wie :) Zamierzałam dzisiaj przedstawić wam jakiś tag, ale w sumie dzisiaj naprawdę nie mam na to siły, po za tym bardzo chciałabym aby pytania były od was :)
\
                BUTY- adidas KOSZULA - pull&bear KOSZULKA - ? Spodnie - pink forever

ZADAWAJCIE PYTANIA POD POSTEM ODPOWIEM NA NIE W NASTĘPNYM POŚCIE!(KAŻDY BLOG BĘDZIE OZNACZONY)
JAKIE IMIĘ DLA KOCICY?? :d


2016-10-11

PRO ANA #ZDANIEMELI

helloł! ;) W końcu zaczął się upragniony październik, deszcz,wilgoć, zimno no nie można sobie lepiej tego wymarzyć no nie?? Szczerze mówiąc już od początku tego miesiąca mam samego pecha. Na samym początku mówiłam sobie, będzie dobrze tak ci się tylko wydaje, nie myśl tak. Ale dwa dni temu budząc się z ogromnym  bólem palca, myślenie zmieniło mi się o 360 stopni. I ze względu na tą ,,kontuzję'', raczej sobie w tym tygodniu  nie pobiegam. Ale przechodząc do spraw bloga. Bardzo się cieszę, że chcielibyście Ulubieńców miesiąca. Co prawda ulubieńcy września nie wypalą, za to postaram się dodać ulubieńców października  na początku listopada. No i wypadałoby mi was przeprosić za te długie przerwy między postami. Ale obiecuje wam jeszcze przyjdzie czas kiedy się ogarnę :)

Ostatnio usłyszałam od koleżanki, że w internecie jest blog, który nawołuje nastolatki do bycia ,,fit?''
Oczywiście słowo fit jest w przenośni.Konkretniej blog uczy on dziewczyn (oczywiście płeć przeciwna również się pojawia, ale w mniejszej ilości) do pokochania głodu, stosowania rygorystycznych metod odchudzania. Bycie chudym to bycie pięknym. Zaburzenia odżywiania,brak kontaktu ze światem, bóle głowy, brzucha no jest tego mnóstwo, nie stanowią dla nich żadnej przeszkody do bycia perfekcyjną. Od początku myślałam że ten blog jest zalewany falą hejtu, no bo w końcu sama autorka promuje chorobę jaką jest anoreksja w sposób jakby było to coś pięknego.
Nawet nie wiecie jak byłam zszokowana gdy zobaczyłam te wszystkie komentarze. Każda z nich dziękuje za motywacje, że się nie poddają, walczą dalej z głodem, chcą być piękne.Jak bardzo jest odzew na tym blogu.Za każdym razem jak o tym pomyśle w oczach automatycznie pojawiają mi się łzy. Ich sensem życia, można tak powiedzieć jest uwidocznienie wszystkich kości. Tłuszcz to najgorszy wróg, głód to najlepszy przyjaciel. To straszne. Każdy z nas urodził się piękny na swój sposób. I twierdzenie że jak ma się więcej kilogramów czy kobiecą figurę zdyskwalifikuje nas do normalnego życia  to największa głupota jaką słyszałam. Powinniśmy pokazywać że prawdziwe pięknego jest w naszym  wnętrzu a wygląd to takowa osłona :) Wchodząc dzień w dzień na inspiracyjne zdjęcia ,,ludzi perfekcyjnych'' naprawdę trudno jest się nie nabawić kompleksów.Ale to są tylko zdjęcia,oceniamy komentujemy je. Zobaczymy jedno zdjęcia i już wiemy że ta osoba jest idealna... A wnętrze?  Nie wierzmy w fałszywy świat perfekcji. Pamiętaj, że jesteś wyjątkowa, nie ma na świecie twojego duplikatu,jesteś tak samo ważna jak inni. JESTEŚ PIĘKNA! pamiętaj! Nie pozwól omamić się ,,współczesną modą''.Prawdziwą twarz człowieka ujrzysz dopiero wtedy gdy poznasz jego wnętrze.. W tym poście, nie chciałam skrytykować, urazić osób cierpiących na tą chorobę, nie dotyczyła mnie ona (choć kiedyś również byłam mocno w to wkręcona) , także w razie jakiejś pomyłki, przepraszam, mój błąd.
 Moim zdaniem my blogerzy powinniśmy to nagłaśniać, uświadamiać innych o wartości swojej samooceny. Co w  na to? Mam nadzieję że wejdziecie w tą akcję! ♥


Prawdziwe piękno nie jest tym, co oczy mogą zobaczyć, ale tym, co serce może pomieścić. To, co widzimy zniknie kiedyś z naszych oczu, ale to, co możemy przechowywać w naszym sercu na zawsze pozostanie...

PS. Co do tytułu opisanego powyżej bloga, wydaje mi się że nie powinnam go tutaj publikować. Blogów tego typu niestety jest pełno. Wystarczy wpisać pro-ana i już ukaże nam się jeden z problemów dzisiejszej młodzieży. 

Co myślicie o tym?
Czy wygląd jest waszym zdaniem najważniejszy?
Chcielibyście na blogu więcej tego typu postów?

2016-10-02

TRIP SCHOOL: SEA

Hej wam!! Miesiąc nauki już za nami, i w sumie to wrzesień mogę zaliczyć do udanych. W szkole o dziwo czas nie leci jakoś nie ubłagalnie wolno, co prawda bez tekstów typu ,,kiedy to się skończy'' się nie obejdzie :p  Wiem że nie było nie tu dość długo ale w tym przypadku nie była to moja wina. Otóż laptop mi szwankował,a na telefonie nie mogłam przegrać zdjęć. Ale już jestem, i muszę przyznać że mam wiele ciekawych propozycji na nowe posty. Zauważyłam że ostatnio moje posty powiewają nieco nudą,tematy typu szkoła, średnia, nauka to nie są głównym tematem tego bloga.  Od października postaram się wejść z jesienną serią,z tagami, poradnikami i jeżeli chcielibyście z chętnie powrócę do ulubieńców miesiąca czy widza miesiąca co wy na to ?

Tydzień temu odbyła się szkolna wycieczka gdzie wybraliśmy się do  ,, wioski w kratkę'' oraz na wydmy. Wycieczka była naprawdę udana! Zapraszam do obejrzenia zdjęć!