2015-10-24

NO FREE TIME

Hey moi mili ! Wiem że ostatnio moje posty nie pojawiają się za często i też nie biją od siebie jakąś szczególną ciekawością . Ale jest to spowodowane nauką a także brakiem czasu. Mój dzień zaczyna się tak szkoła,obiad,odpoczynek(tu albo śpię albo oglądam serial) , lekcje, łóżko. Taa naprawdę nie przyjemnie tak żyć. W weekendy mam czas na regeneracje i Falkona . Chciałabym wam dzisiaj napisać o czymś co nie będzie jakieś bardzo bezużyteczne (mam nadzieję )

Ostatnio często zadaję sobie pytanie co będę robić w przyszłości i jak będę żyć?
Jestem w 1 klasie gimnazjum i na tą chwilę nie mam żadnych pomysłów na życie ( ta co ma fantazje)
Z jednej strony interesuje się fotografią z drugiej zaś strony kocham zwierzęta,przyrodę .Fotograf przyrody ? Nie , to nie to . Gdy miałam 4 latka  wydawało się to takie proste jak każdej dziewczynce. Wyjdę za księcia,zostanę modelką,zamieszkam w pałacu i będę żyć bardzo długo i szczęśliwie. W 3 klasie moje pomysły się pokomplikowały gdyż postanowiłam że  zostanę zakonnicą i będę pomagać biednym ( tu możecie się śmiać hah ) Teraz mam na celu zamieszkanie w innym kraju czyli chodzi mi o Kraje Skandynawskie i zamieszkać w drewnianym domu. Ale co dalej przecież muszę się jakoś utrzymać ? Właśnie nad tą odpowiedzią się naprawdę długo zastawiam . Ktoś powiedział ,, Jeśli robisz to, co kochasz nie przepracujesz ani jednego dnia w swoim życiu'' Przecież nie ma na świecie człowieka, który niczym nie interesowałby się prawda ? Właśnie tym cytatem spośród wielu kieruję się w życiu i mam nadzieję że w końcu odkryje kim chce zostać w przyszłości.Uwaga, uwaga niedługo 20.000 tysięcy wyświetleń na blogu a zatem niespodzianka! :)

A wy wiecie kim zostaniecie w przyszłości ? 
2015-10-15

OCTOBER

 Hej wam! Na samym początku chciałabym wam podziękować za aktywność :) Nie spodziewałam się , że mój blog będzie miał 200 wyświetleń dziennie to dla mnie wielka radość dziękuję! Ostatnio byłam na sesji z Julką i powiem wam, że chyba pierwszy raz pozowałam publicznie czyli zamiast samowyzwalacza zdjęcia robiła mi Julka. Na sesji była świetna atmosfera mimo zimna. Wczoraj odbyło się pasowanie na ucznia klasy pierwszej gimnazjum. I czytałam warunki przystąpienia oraz podziękowanie za przyjęcie, nie poszło tak źle jak myślałam! uff :) Co do jesieni to nie mogę się doczekać Halloween i 1 listopada trochę dziwne...  W naszej okolicy obchodzi się Halloween, przez dzieci. 2 lata temu byłam z moją przyjaciółką i przebrałyśmy się w czarownice i chodziłyśmy po domach. Była świetna atmosfera a szczególnie wtedy gdy napotkałyśmy naszych kolegów ze szkoły .
Mam nadzieję , że w tym roku uda mi się również świetnie bawić! Uwielbiam dzień 1 listopada, bo może być to dla was śmieszne ale dla mnie jest wtedy inne powietrze (mam szósty zmysł haha ) .Ten dzień zawsze spędzam miło u babci :) Co do koncertu było naprawdę niesamowicie ale opowiem wam to innym razem. :) Papapa zapraszam do ankiety!

                                                                           

2015-10-08

OCTOBER DAY!

Cześć Jogusie! (Jogusiowa głupawka:) ) W tym poście chciałabym wam opowiedzieć co się u mnie dzieje. Więc zacznę od tego iż w niedziele czytałam czytanie w Kościele. Nigdy nie odważyłabym się na ten czyn ( Tak, mela się stresuje! :D ),Gdyby nie wyznaczenie mnie i koleżanki przez księdza. Naprawdę stojąc przed masą ludzi nie myślałam praktycznie o niczym, chyba tylko o tym aby nogi się pode mną nie ugięły (chodzi tu o omdlenie) . To było naprawdę stresujące ale dzielna dałam rade.Październik zaczął się naprawdę fajnie, moje poczucie humoru jest znakomite już od miesiąca rozmawiam z  moją przyjaciółką !  Dzisiaj miałam w szkole bilans i mam 159 cm wzrostu ahh mam nadzieję że urosnę :\  Jedna myśl pocieszająca to jutrzejszy koncert bednarka, mam nadzieję że spędzę go fajnie z Martą ! Na pewno dodam fotorelacje.  Jeżeli jesteście ciekawi moich ocen to powiem wam, że idzie mi nawet dobrze (chyba, chce siebie pocieszyć). Wczoraj uczyłam się przez jakąś 1h z fizyki ale z odpytywania dostałam 3+ . Wolałabym dostać to 4 z 20 minusami niż to nędzne 3 + hah. Byłam ostatnio z falkonem na spacerze i powiem wam, że tej fotogeniczności nie wydziedziczył po mnie ! :D  Lecę się uczyć  papap jogusie! <3

                                                                 
                                                            ~~ Niedzielny wypad na rolki ~~

                                                                     
                                                                          ~~ to be ariana ~~
                                 
                                 
                                                                                  Spacer z tym fotogenicznym! :D

A i jeszcze zapraszam do głosowania w ankiecie!
DZIEKUJĘ ZA AKTYWNOŚĆ!

2015-10-04

ULUBIEŃCY MIESIĄCA ! ~ WIDZ WRZEŚNIA!

Cześć wam ! I już mija kolejny miesiąc. Moim zdaniem wrzesień zleciał mi bardzo szybko! U mnie po staremu. Moje oceny nie co się poprawiają z trybu 2-3 przechodzę na 3-4 . Także genialnie! :)9 października jadę na festiwal dotyczący narkotyków o nazwie ,, NIEĆPA'' gdzie zagra mój idol Kamil Bednarek ♥  Dodam na pewno fotorelacje !

                --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------     
             


Film, który najbardziej mi się spodobał tego miesiąca to Denis Rozrabiaka! Film idealnie nadaje się na niedzielne po południe. Bardzo przypomina mi Kevina sam w domu, różni się tylko tym że opiekują się nim sąsiedzi. Jest to przezabawna komedia, w której można popłakać się ze śmiechu! Denis to bardzo pomysłowe dziecko, które sprawi, że wzrośnie ci endorfina!
               --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------     


Jak już wcześniej mówiłam mam połamane,rozdwojone itd. paznokcie. I gdy już miałam takie długie zaczęły mi łamać ! Ahh postanowiłam, że muszę z tym coś zrobić i idąc do rossmana zakupiłam to cudo!

     --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------     
Życie jest jak pudełko czekoladek - nigdy nie wiesz, co ci się trafi.

Winston Groom – Forrest Gump


               --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------     Właśnie takie piosenki poprawiają mi humor ! :))

             --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------     
 Fotografia wykonana jest przez ze mnie :) Zdjęcia moim zdaniem wyszło ślicznie :)
             --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------     

     Uwielbiam słodycze i po trudnym zastanawianiu się wybieram norweskie kit kat, które smakuje podobnie do polskiego kit kat różni je tylko forma podania jak i więcej wafla w czekoladkach! Pycha! :)

Musze wam przyznać, że bardzo trudno mi było wybrać widza września. Może dlatego, że wszyscy są aktywni? ( haha). Bardzo chciałabym podziękować wam za tą aktywność na blogu i za wszystkie komentarze! :)
A więc widzem miesiąca zostaje! ...... MILENA Z BLOGA RILSEEE
Ma świetnego bloga i powiem wam, że należy on do grupki moich ulubionych blogów.
Na blogu zamieszcza różnorodne tematyki postów, ma świetny gust i jest śliczna ♥Każdy post jest wyjątkowy , zorganizowany i napisany od A do Z . Milena należy do fanów Rihanny. Interesuje się sportem ( jest bramkarzem w piłce ręcznej). Jej  ulubionym kolorem jest fioletowy.
Zapraszam was na jej bloga, który jest warty uwagi! :)Spodobał wam się post? :))
Zapraszam na mojego aska! MELA ask